VITAJTE

V GREEN VILLAGE

Rezidenčný projekt Green Village, situovaný v pokojnej lokalite Dunajská Lužná iba kúsok od Bratislavy, ponúka zaujímavé benefity. Stačí naozaj málo, aby ste získali veľa.

SPOZNAJTE SVOJE NOVÉ BÝVANIE.

more

ZÍSKAJTE VIAC

ZA MENEJ

Presne tak. Oproti iným projektom v danej lokalite vám GREEN VILLAGE ponúkne byty s väčšou rozlohou za nižšiu cenu. Stačí si pozrieť jednoduché porovnanie.

graf1

GREEN VILLAGE

98,52 m2
za
92 900 €

KONKURENCIA

86,07 m2
za
115 000 €

VIAC

PO VŠETKÝCH STRÁNKACH

ben1

Väčšie byty

Projekt Green Village predstavuje jedinečnú možnosť moderného a komfortného bývania v bytoch väčších výmier za skvelú cenu – o 15 až 20% výhodnejšie.

ben4

Priestor pre život

Súčasťou projektu je aj 1,5 ha park, v rámci ktorého nájdete detské ihriská, lezeckú stenu ale aj priestor pre outdoor cvičenie či grilovanie s priateľmi.

ben2

Výborná dostupnosť

Rýchlocesta R7 výrazne zlepší napojenie na Bratislavu a značne odbremení dopravu v obci. Podľa plánov má k prvým vybudovaným úsekom patriť práve Dunajská Lužná.

ben5

Ideálna poloha

Pošta, bankomaty, zdravotnícke zariadenia, čerpacia stanica ale aj tenisová akadémia. Green Village sa nachádza priamo v centre obce – všetko nájdete iba kúsok od projektu.

ben3

Prémiová vybavenosť

Green Village svojim obyvateľom ponúkne vysokú úroveň služieb. Škôlka priamo v projekte, či obchody a základná škola už v dotyku s projektom.

ben6

Pestrá ponuka bytov

Vybrať si môžete z 2, 3, či 4-izbových variantov s orientáciou na všetky svetové strany. Vybrané byty na prízemí disponujú predzáhradkami – rozumný kompromis medzi domom a bytom.

  • PERSPEKTÍVNA

    INVESTÍCIA

    Aktuálne budovaná rýchlostná cesta R7 výrazne zefektívni dopravnú dostupnosť a zatraktívni lokalitu Dunajskej Lužnej. Iba teraz môžete získať moderné bývanie v pokojnej lokalite za výnimočnú cenu.
  • ŠKÔLKA

    PRIAMO V PROJEKTE

    Pri realizácii projektu sme nezabudli na rodiny s deťmi. Chceme, aby sa vám v GREEN VILLAGE nielen dobre bývalo, ale aj žilo. Aj preto nájdete priamo v rámci projektu škôlku pre vaše deti.

VŠETKO DÔLEŽITÉ

NÁJDETE IBA KÚSOK OD PROJEKTU

mapa

KEDY

SA MÔŽETE SŤAHOVAŤ?

timeline

ZAČIATOK VÝSTAVBY

september 2016

DOKONČENIE VÝSTAVBY

september 2017

KOLAUDÁCIA

1. etapa – február 2018
2. etapa – september 2018

CHCETE VEDIEŤ

VIAC?

DOHODNITE SI STRETNUTIE

[contact-form-7 404 "Not Found"]