SKÚSENÍ

REALIZÁTORI

Keď hľadáte vlastné bývanie, chcete, aby všetko prebehlo ako má. Realizátori s dlhoročnými skúsenosťami sú zárukou, že to tak bude.

MÔŽETE SA NA NÁS SPOĽAHNÚŤ.

more

ismont

ismont_foto

ÚSPEŠNÝ

INVESTOR

Spoločnosť ISMONT, s.r.o. je modernou stavebnou spoločnosťou, ktorá stojí za realizáciou viacerých úspešných stavieb na Slovensku aj v zahraničí. Množstvo skúseností a vysoká odbornosť sú zárukou kvalitných a moderných riešení, ktoré pohotovo reagujú na požiadavky klienta i špecifiká konkrétneho projektu.

SLOVO INVESTORA

“Projekt GREEN VILLAGE sme pripravili po úspešnej realizácii rezidenčného projektu GREENVIA v Záhorskej Bystrici s ambíciou ponúknuť cenovo dostupné bývanie , ktoré spĺňa požiadavky náročného klienta. Našim cieľom je vytvoriť miesto, ktoré poskytne domov pre mladých ľudí a začínajúce rodiny. Aj preto v rámci projektu vytvoríme dostatok verejných plôch pre mamičky s deťmi, detské ihriská, športoviská pre všetky vekové kategórie a mnoho iných benefitov pre plnohodnotné trávenie voľného času.”

Ivan Slíž – konateľ ISMONT, s.r.o.

REALIZOVANÉ PROJEKTY

neo_logo

EXKLUZÍVNY

PREDAJCA

SLOVO PREDAJCU

“Jedným z hlavných dôvodov prečo považujeme kúpu bytu v projekte GREEN VILLAGE za výhodnú je fakt, že v podobnej cene si klient môže kúpiť byt u konkurencie s výmerou o 15 až 20% menšou ako u nás. Aj preto sa na kúpu bytu v projekte GREEN VILLIGE dá pozerať ako na výbornú investíciu do budúcnosti. Na veľkosti životného priestoru predsa záleží najviac.”

Andrej Matys

CHCETE VEDIEŤ

VIAC?

DOHODNITE SI STRETNUTIE

osobných údajov